Získajte 40% ZĽAVU NA ROČNÉ BALENIE CardioMax - a získajte elegantný kávovar ako uvítací darček zdarma!

  • Najkoncentrovanejšie Omega-3 na trhu
  • Zdokumentované účinky
  • Len jedna superkapsula denne
  • Iba 11,95 € mesačne

ZVOĽTE NAJLEPŠÍ OMEGA 3 PRE VAŠE SRDCE!

„Naše Omega-3 sme priviedli na trh prvýkrát v roku 2006, a teraz, o 15 rokov neskôr, sme v tomto ohľade jednotkou na slovenskom trhu. Tento rok oslavujeme 1,8 miliónov zákazníkov z celej krajiny.“

Cardiomax

CardioMax® test ukazuje 30% zvýšenie Omega-3 v krvi!

Vývoj hladiny Omega-3 počas doby testovania

vývoj omega-3 v krvi

Omega-3 index

Omega-3 index ukazuje hladinu kyseliny EPA a kyseliny DHA (Omega-3) v našom tele. Vysoká koncentrácia suvisí so zdravým srdcom a tiež s našim celkovým zdravím.

Štúdia realizovaná nemeckou laboratóriou Omegametrix GmbH a RNDr. Pavlem Suchánkem ukazuje, že Omega-3 obsiahnuté v CardioMaxe zvyšujú hladinu nenasýtených mastných kyselín v krvi o 30%, a to po 6 mesiacoch užívania.

„Moja srdcová záležitosť“
Porovnání kapslí omega

Vysoko koncentrované Omega-3 pre zdravé srdce

Existuje mnoho druhov doplnkov stravy, ktoré obsahujú Omega-3. Veľa z nich ale nemá dostatočnú koncentráciu kyseliny EPA a DHA, ktorá by splňovala odporúčanú dennú dávku. Aby sme ju u týchto výrobkov dosiahli, museli by sme denne užívať 5-8 toboliek rybieho tuku.

„Kyselina EPA a kyselina DHA sa podieľajú na normálnej funkcii srdca.”

Zdravotné inštitúcie odporúčajú prijímať denne nejmenej 250mg kyselín EPA a DHA, aby ste dosiahli čo nejlepších účinkov. S CardioMaxom dostanete 449mg v jedinej kapsuli.

Príbehy ľudí, ktorí sa rozhodli pre CardioMax®

„Porovnal som niekoľko produktov s Omega-3, a CardioMax je najlepší!“

Matúš Javor

„Nemeň víťazného koňa“, vraví sa v jednom porekadle, ale …! Keď máte niekde víťaznú šnúru, stúpate nahor, dostávate sa medzi nejlepších. A tam? Tam ste zasa poslední. A presne to sa pri hľadaní kvalitnej omega-3 stalo mne. Už roky som užíval omegu-3 a cítil som sa proste dobre. Lenže potom som si začal čítať informácie na internete, začal sa viac zaujímať o zloženie toho, čo užívam, a začal porovnávať. A čo som zistil? Že užívam síce omegu-3, ale celkom nekvalitnú. Začal som teda loviť na internete a hľadal som vo vodách kvalitnejších omega-3.

„Môj objav sa volá CardioMax!“

Vyplatilo sa! Našiel som na trhu asi naozaj to nejlepšie. Porovnal som si zloženie so všetkým okolo a zistil som, že tieto kapsuly majú 90% koncentráciu omega-3. To znamená, že stačí len jedna denne. Nikomu nič nevnucujem, na internete si môžete hľadať sami. A inak áno, môj objav sa volá CardioMax.

Matúš Javor,
Karlovy Vary

Ľudmila Kereková, Topolčany
Viliam Rácz, Dolný Bar
Katarína Ďurišová, Prievidza

Ľudmila Kereková, Topolčany

Vyskúšala som CardioMax, lebo bol v akcii zadarmo a zdalo sa mi, že mi to pomáha

Mám problém hlavne s rýchlym pulzom srdca, ktorý vybieha až na 120 alebo 130 úderov za minútu. Vyskúšala som CardioMax, lebo bol v akcii zadarmo a zdalo sa mi, že mi to pomáha.

Potom som si ho objednala na celý rok. Teraz si už objednávam fakticky tretí rok. Odporučila som to aj svojmu manželovi. Ten to vyskúšal, tiež sa mu to zapáčilo.

Naštudovali sme si o tom, aké výhody to má a aké je to prospešné pre náš organizmus, keď už máme obaja po šesťdesiatke.

Robí nám to dobre. Videla som zlepšenie v tom, že mi prestalo silnejšie búšiť srdce. Vyhovuje mi aj donáška do domu, som s ňou spokojná a veľmi sa mi páči, že to takto zabezpečujú pre ľudí.

Viliam Rácz, Dolný Bar

Lekár mi odporučil produkty od NaturaMedu

Kvôli psychickým problémom som mal vysoký tlak. Začal som chodiť ku lekárom a jeden z nich mi odporučil produkty od NaturaMedu s tým, že sú veľmi dobré na žily a srdce.

Po pár mesiacoch som došiel na to, že mi to vyhovuje, cítil som sa lepšie a znížil sa mi aj tlak. Odkedy beriem tieto produkty, mám krv v poriadku a nemám vysoký cholesterol, takže ja som veľmi spokojný.

Objednávam si ročné balenia, aby to bolo ideálne aj finančne. Odporučil som tieto produkty aj svojim známym a viem, že dvaja používajú tieto výrobky a sú takisto spokojní.

Katarína Ďurišová, Prievidza

Užíváme CardioMax a cítime sa veľmi dobre!

CardioMax používam už tri roky. Mala som problém, keď som bola na vyšetrení a brali mi krv. Chýbali mi omega-3 mastné kyseliny a preto som sa pre tento produkt rozhodla.

K tomuto výrobku som sa dostala na základe letáčiku, ktorý som našla v schránke a vtedy som ho začala užívať. Som s ním veľmi spokojná.

Čo sa týka mojej krvi, tá je taktiež v poriadku. Používa ho aj môj partner, ktorý sa tiež cíti veľmi dobre. Čo sa týka platenia, je to výhodnejšie ako keby som mala naraz zaplatiť toľko peňazí, mesačná splátka je pre mňa prijateľná.

Darček ZADARMO k Vášmu ročnému balenie CardioMax

Elegantný kávovar

Uvarte si Váš obľúbený šálka kávy kdekoľvek s týmto kompaktným kávovarom. Jednoduché ovládanie, varí kávu priamo do hrnčeka. Vhodné pre mletú kávu.

  • Užívateľsky prívetivý
  • Ukazovateľ stavu vody vo vnútri
  • Vypínač so svetelnou signalizáciou
  • Odkvapkávač s jednoduchou údržbou

Najvyšší obsah omega-3 aký môžete získať v jednej kapsuli!

Zvoľte CardioMax – pre najlepšie zdravotné účinky

3 zo 4 osôb vedia, že Omega-3 sa odporúča pre normálnu funkciu srdca. Ale len 1 člověk zo 4 vie, aké je ich odporúčané denné množstvo. A dobrá ponuka kvalitného produktu je skvelým dôvodom, prečo s Omega-3 začať.


CardioMax® Omega-3


Zloženie 1 kapsuly:


rybí olej s omega-3 mastnými kyselinami vo forme reformovaných triglyceridov (výrobok z rýb) 550 mg
D-α-tokoferol (vitamín E) 12 mg (100 % RVH)
astaxantín 75 μg (vo forme oleorezínu: olivový olej, antioxidant: extrakt z rozmarínu),
cholekalciferol (vitamín D)5 μg (100 % RVH).


1 kapsula obsahuje:

495 mg omega-3 nenasýtených mastných kyselín, z toho:
- DHA ......... 293 mg
- EPA ......... 156 mg


Obal kapsuly:

želatína, stabilizátor: glycerol, astaxantín (Haematococcus pluvialis).
*RVH = referenčná výživová hodnota

Odporúčené dávkovanie:

1 kapsula denne.


Upozornenie:

Nie je určené pre deti.
Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
Skladovať mimo dosahu malých detí.
Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Výrobok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.
Neužívajte tento výrobok, ak trpíte alergiou na akúkoľvek jeho zložku.

Všetko, čo potrebujete, len v jednej kapsule denne!

Pre správny vývoj a funkciu mozgu

Omega-3 sú zároveň stavebnou hmotou mozgu, a tiež jeho palivom. Podieľajú sa na jeho vývoji a funkcii po celý život.

Pre zdravé srdce

Nejlepšia výživa pre srdce a celú cievnu sústavu. Dostatok Omega-3 má zdokumentované účinky na ľudské zdravie!

Pre dobrý zrak

I naše oči a zrak potrebujú dostatočný príjem nenasýtených mastných kyselín. Najmä v detstve a v pokročilejšom veku, kedy ich spotreba stúpa.

Pre silnú imunitu

Vďaka vitamínu D, ktorý je súčasťou, sa stará s CardioMaxom aj o svoju imunitu. To je potrebné po celý rok, pretože imunita je dlhodobá záležitosť.

CardioMax odporúča i známy moderátor Alexander Hemala

ČO ĎALŠIEHO ROBIŤ PRE ZDRAVÉ SRDCE?

Šport

Pohyb pomáha telo okysličiť, lepšie rozvádzať krv, a samozrejme posilňovať pohybový aparát. Dobrá kondícia je základ. Vďaka nej sme odolnejší, a choroby, ktoré nás stretnú, lepšie zvládneme.

Nefajčiť

Je to viac než jasné, napriek tomu je nutné stále pripomínať, ako moc fajčenie škodí zdraviu. Nie je oblasť nášho zdravia, ktoré by fajčenie nezaškodilo. Čo sa stane, keď prestanete? Zlepšenie sa dostaví OKAMŽITE! Nie je teda na čo čakať.

Snížení váhy

Nejde o to, ako vyzeráte. Ale o to, že obezita má priamu súvislosť s tými najvážnejšími chorobami, vrátane ochorenia srdca. Ak by srdce bolo motorom, oveľa lepšie udrží v behu človeka s normálnou váhou, než osobu s kilogramami, ktoré skrátka nedokáže zvládnuť.

Obmedzenie tukov v jedálničku

A najmä tých živočíšnych. Hoci je telo tiež potrebuje, mali by tvoriť maximálne 30% všetkých tukov, ktoré prijmeme. Pozor tiež na skryté tuky - dezerty, pečená mäsa i mnoho mliečnych výrobkov obsahujú veľa tuku.

Nezanedbať prevenciu

Preventívne prehliadky u praktického lekára sú úplným základom. Je ale viac než vhodné navštevovať aj tie ďalšie, zamerané na konkrétnu časť tela. Najmä v pokročilejšom veku je to cesta, ako odhaliť prípadné neduhy na zdravie VČAS. Preventívne prehliadky sú zadarmo, čo žiadať viac?

Dostatok spánku

Spánok má preukázateľný vplyv na naše zdravie. Počas neho prebiehajú v organizme procesy, ktoré pri bdenia nefungujú. Počas spánku telo regeneruje a čistí sa. Spite najmenej 8h denne, v maximálnej tme a tichu. Každý deň vstávajte a zaspávajte v rovnaký čas.

DAJTE SVOJMU SRDCU SUPERDÁVKU CARDIOMAXU!

Obohatené o vitamíny E a D

Základné vitamíny rozpustné v tukoch, ktoré posilňujú obranyschopnosť. Vitamín D sa okrem toho podieľa na normálnom stave kostí, zubov a svalov.

Stačí 1 kapsula denne

Vďaka vysokej koncentrácii naozaj stačí užívať jednu tobolku každý deň. Vďaka svojmu tvaru a želatínovému obalu se ľahko prehĺta.

Vysoká koncentrácia

Čítať zloženie je naozaj dôležité. CardioMax ponúka najkoncentrovanějšie Omega-3 na trhu.

Ideálny pomer EPA a DHA

Je dôležité rozlišovať jednotlivé typy Omega-3. Sú to predovšetkým kyseliny EPA a DHA, a napr. Dospelí potrebujú iný pomer, než deti.

©2022 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

Odosiela sa